Depressioon: põhjused ja sümptomid

Depressioon Trends

Igaüks tunneb sinise nüüd ja siis, kuid enamiku ajast see kestab vaid paar päeva ja läheb ise ära. Depressioon on erinev. Läheb, kuidas oma igapäevast elu ning teeb raskemaks teha asju, mida sa armastad. Pead ravi parem.

On palju märke depressioon, aga sa ei pruugi neid kõiki. Kuidas intensiivne nad on, ja kui kaua need kestavad, on erinevad inimeselt inimesele.

Mõned viisid võite tunda on

Kurb, tühi või ärevust. Ta jätkab aja jooksul ilma paranemisel või kao.

Abitu, väärtusetu, või süüdi. Sa võid tunda halba ennast või oma elu, või arvate palju kahju või ebaõnnestumisi.

Lootusetu. Sul võib olla pessimistlik ega usu, et midagi head kunagi juhtuda. Sul võib isegi mõelda enesetapu.

Ärritatud. Võite saada rahutu või rohkem kipakas kui tavaliselt.

Vähem huvi tegevuse. Hobid ja mängud, mida tavaliselt nautida ei meeldi sulle. Teil võib olla väike või puudub soov süüa või seksida.

Vähem energiline. Sa võid tunda väga väsinud või arvate aeglasemalt. Igapäevane hooldus ja ülesanded võivad tunduda liiga raske hallata.

Keskendumisraskused. See võib olla raske keskenduda. Lihtsad asjad nagu ajalehte lugedes või telekat võib olla raske. Teil võib olla raske meeles pidada üksikasjad. See võib tunduda valdav teha otsus, kas see on suur või väike.

Muutused, kuidas sa magada. Sul võib ärgata liiga vara või on raskusi uinumisega. Samuti on võimalik vastupidine juhtuda. Sul võib magada palju kauem kui tavaliselt.

Söögiisu muutused. Sul võib söövad või ei tunne nälga. Depressioon põhjustab sageli kehakaalu tõus või kaalulangus.

Valud. Teil võib olla peavalu, krambid, seedehäired või seedeprobleemid.

Eksperdid usuvad, depressioon on tingitud kombinatsioon asju

Aju struktuur. See, kuidas teatud närvirakkude rada või vooluringid oma aju saadab info ei pruugi korralikult töötada. Skaneerib näitavad, et osad oma aju seotud meeleolu, mõtlemine, unehäired, söögiisu ja käitumist teistmoodi, kui sa oled masendunud, kuid teadlased ei tea, miks.

uus e-posti seeria diagnoosimiseks, ravimiseks ja elab koos liigsöömishäirest