Depressioon-Mis suurendab riski?

Depressioon Trends

Eksperdid ei tea, miks mõned inimesed saavad depressioon ja teised mitte. Aga teatud asju teha siis tõenäoliselt saada depressioon. Neid nimetatakse riskitegureid.

Nad on nii rasket koormat – ülekaalulisust ja depressiooni. Ja nad käivad tihti käsikäes; Mõned inimesed kaalus juurde, kui nad on alla surutud. Teised kaalust alla võtta, et ebatervislik kraadi; Milline on esimesel kohal? Ja kuidas saab lahti harutama seost depressiooni ja kaal – eriti kui depressioon on imenud sa oma energiat teha muudatusi? Siin on, mida eksperdid ütlevad, mida pead teadma.

Täiendavad riskitegurid

Meditsiinilisi probleeme võib põhjustada depressiooni või teha seda halvem. Need probleemid on

Naised on rohkem riskifaktoreid. Need sisaldavad

uus e-posti seeria diagnoosimiseks, ravimiseks ja elab koos liigsöömishäirest

Võttes ema, isa, vend või õde, kes on olnud depressioon; Võttes oli depressioon enne; Võttes traumajärgse stressi (PTSD); Ühekordne stressirohke sündmusi, nagu näiteks surma kallimale, kaotada oma sõltumatuse või oma töö, või kellel on tõsine õnnetus.

Pikaajalise (kroonilise) stressisituatsioonis, nagu elavad vaesuses, millel abielu või pereprobleemid, või aidates keegi, kellel on pikaajaline meditsiiniline probleem; Füüsilise või seksuaalse väärkohtlemise lapsepõlves või suhe, nagu perevägivalla või vägivalda; Vananeb.

Kuritarvitavad narkootikume või alkoholi; Võttes pikaajalise (kroonilise) terviseprobleem, nagu südame isheemiatõbi, diabeet, vähk, või krooniline valu. Loe lähemalt depressioon ja krooniline haigus; Võttes vaimse tervise probleem või käitumishäire, nagu posttraumaatiline stressihäire (PTSD), dementsus, ärevushäire või söömishäire; Olles hiljuti olnud raske haiguse või operatsiooni; Võttes terviseprobleem näiteks aneemia või kilpnäärme alatalitlus (hüpotüreoidism). Ravivad terviseprobleem tavaliselt ravib depressiooni; Kasutades teatud ravimid, nagu näiteks steroidide või narkootikumid. Kui te lõpetate ravimi kasutamise, depressioon ilmselt minema.

menopausi; Rasedus või hiljutine sünnitus. Lisateavet depressiooni pärast sünnitust, sünnitusjärgne depressioon; Kasutage rasestumisvastaseid mis sisaldavad hormoone; Anamneesis premenstruaalsündroomi (raske premenstruaalne sündroom).