Depressioon ja diabeet

diabeet Trends

Diabeet on tõsine haigus, ja elavad seda saab väljakutse. See võib võtta teemaks oma emotsioone. Inimesed, kellel haigus on kaks korda suurem tõenäosus saada masendunud inimesi, kes ei ole seda.

Millist harjutus on ohutu – ja lõbus – kui teil on närvikahjustuse diabeeti ehk diabeetiline neuropaatia? Ja kuidas te saate peatada motiveeritud pärast, et esimese masti inspiratsiooni kaob; See sõltub sellest, kus sa oled hakanud, “ütleb Dace L. Trence, MD, endokrinoloogi ja direktor Diabetes Care Center at University of Washington Medical Center Seattle.” Sest inimene, kes on teinud midagi, siis oleks kindlasti soovite alustada teed midagi, mis on mugav ja mõnus ja …

Nii et kui sa arvad, et sa võiksid olla masenduses, rääkige sellest oma arstile. Te võite võtta mõned sammud parema enesetunde.

Depressioon on kompleksne haigus. Selle algpõhjused võivad olla seotud geenid oma keskkonda ja emotsioone. Tegevjuht diabeet võib olla stressirohke ja aeganõudev. Elustiili ja toitumisega seotud piirangud võivad muuta elu tunduda vähem lõbus.

On mitmeid ohumärke, sealhulgas

Kui teie (või keegi sulle meeldib) on diabeet ja märke depressioon, rääkige sellest kohe oma arstile.

Arst helistada põhineb sümptomid sa rääkisid talle. Lab testid ei kasutata diagnoosida depressiooni.

Arst määrab teile, et kontrollida oma depressiooni. Kui ta soovitab püüad ravimit, võib ta ette ühe või mitme sellise narkootikume.

Tritsüklilised antidepressandid tõsta taset teatud kemikaalide aju, mis aitavad närvirakud omavahel suhtlema. Kui need kemikaalid on tasakaalust väljas või ei tööta nagu nad peaksid, sõnumeid ei pruugi teha seda läbi oma aju õigesti, ja mis võib põhjustada depressiooni. Ühine tritsüklilised hulka amitriptüliin (Elavil), desipramiiniga (Norpramin), doxepin (Sinequan), metoprolool (Tofranil) ja nortriptyline (Pamelor).

Selektiivsed serotoniini tagasihaarde inhibiitorid (SSRI) mõjutada aju kasutab keemilisi serotoniin. Muutuvad tasakaalu Kemikaal võib aidata oma ajurakke sõnumeid paremaks ja parandada oma meeleolu. Näiteid sedalaadi antidepressant hulka tsitalopraam (Celexa), estsitalopraam (Lexapro), fluoksetiin (Prozac), paroksetiin (Paxil’it) ja sertraliin (Zoloft).