Dental Health ja endokardiit vältimine

Suutervis Trends

Endokardiit on haruldane, eluohtlik limaskesta põletik südamelihas ja ventiilid. See on põhjustatud bakteriaalse infektsiooni. Kuigi see võib juhtuda kõigiga, see on palju rohkem levinud inimeste teatud südamehaiguste ja need, kes on olnud enne. Kui teie risk on suur, siis võib võtta meetmeid, et vähendada seda.

2007. aastal Heart Association endokardiit komitee – koos teiste ekspertidega – välja suunised, mis aitavad vältida endokardiit. Need asendati välja antud juhendid 1997. Pärast vaadates avaldatud uuringute leidis komitee, et vaid väike hulk juhtumeid infektsioosne endokardiit võib takistada antibiootikumid hambaravi protseduure. Südamepuudulikkusega patsientidel seotud tingimused suurim oht ​​tõsiste tüsistuste endokardiit, ta ütleb, et antibiootikumiravi enne hambaravi korra, mis hõlmab manipuleerimise igemed tundub mõistlik.

Väga harvadel juhtudel, bakterid suus võib vallandada endokardiit inimestel suurem risk. Siin on, mida juhtub: Bakterid leiti hamba katu võib korrutada ja põhjustada igemepõletikku (igemepõletik). Kui seda ei ravita, võib see osutuda arenenud. Igemed põletik (punane ja paistes) ja sageli verejooksu hambaharjad, hambaniidi või teatud hambaravi korra, mis hõlmab manipuleerimise igemed. Kui kummid verejookse võivad bakterid satuvad vereringesse ja võivad nakatada teisi kehaosi. Juhul endokardiit, see mõjutab sisevoodri südame ja pindade selle klappide. Bakterid jääda need pinnad ning luua kasvajate või taskud baktereid.

Kuna see on nii haruldased, et uued suunised viitavad antibiootikumid enne hambaravi korra ainult patsientidel, kellel on suurim risk tõsiste tüsistuste endokardiit. Tegelikult enamikul juhtudel häirete riski antibiootikumidest ületab kasu ennetava antibiootikume. Need meelitada veri, mis võivad põhjustada trombe.

Et vältida endokardiit, patsientidel teatud südamehaiguste saama üksikannuse antibiootikumi. Te saate seda umbes üks tund enne teatud hammaste ravi.

Süda Association Dental Association nüüd soovitame antibiootikume enne hambaravi vaid juhul, kui teil on

Sa \ ‘ll leida nõuandeid ja nippe, samuti viimaseid uudiseid ja uuringuid Oral Health.

Sa oled praegu

Ainult 18,5% paljud inimesed maailmas kunagi hambaniiti. Sa ei kaota lihtne viis teha suur erinevus tervist suus. Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Floss eemaldab toidu hammaste vahele kogunema ja eemaldab film baktereid, mis moodustab seal enne selgub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Proovi hambaniidi ainult üks hammas, et alustada.

Sa oled üks 31% paljud inimesed maailmas, kes ei hambaniiti iga päev. Sa ei kaota lihtne viis teha suur erinevus tervist suus. Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Hambahari harjased üksi ei saa puhastada tõhusalt vahel kitsastes. Flossing eemaldab kuni 80% filmi et kõvastub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Sihi veel 3 päeva!

Sa oled üks 31% paljud inimesed maailmas, kes ei hambaniiti iga päev, kuid sa oled hästi oma viis teha positiivne mõju oma hambad ja igemed. Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Hambahari harjased üksi ei saa puhastada tõhusalt vahel kitsastes. Flossing eemaldab kuni 80% filmi et kõvastub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Sihi kõik 7 päeva!

Ainult 50,5% paljud inimesed maailmas hambaniiti iga päev ja hea, et teil on üks neist! Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Hambahari harjased üksi ei saa puhastada tõhusalt vahel kitsastes. Flossing eemaldab kuni 80% filmi et kõvastub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Õnnitleme oma hea suuõõne tervise harjumus!

Leiad nõuandeid ja nippe, samuti viimaseid uudiseid ja uuringuid Oral Health.

Allikad

Dental Association, terved inimesed 2010