Dental Health: Edasiminek hooldus

Suutervis Trends

Oled sa maha oma hambaarsti külastused, ja nüüd sa sõidetakse teel hambavalu, muud probleemid hammastega või süü?

Kui jah, siis valmis – mitte loeng oma hambaarsti – kuid avastavad, et on hulk uusi võimalusi, et hoida hambad terved ja ilusad.

Q. Kui vana peaks minu laps olema enne teen oma esimese hambaravi nimetamine; A. Sa peaksid teda selleks ajaks ta tähistab oma esimest sünnipäeva; Esiteks külastused on enamasti umbes saada lapsed kasutatakse hambaarsti tooli ja lastevanemate koolitamine, kuidas hoolitseda lapse hammaste. Kui teie laps on siirdatud pudelist tassi ja ei suupiste või jooki keset ööd, saad ühe aasta pass, vanuses kuni 2. See, kui standard iga kuue kuu hambaarsti visiidi soovitus .. .

Siin on mõned uuemad hambaravi protseduure ja tehnikaid, mis viib hambaarstid toomise nende tavasid.

Mõnel hambaravi kontorid, digiteeritud röntgen (arvan digikaamera) asendavad traditsioonilised röntgenpildid. Kuigi digitaalne röntgen on olnud turul juba mitu aastat, nad on viimasel ajal muutunud populaarseks hambaarstid.

Digitaalne röntgen on kiirem ja tõhusam kui traditsiooniline röntgenpildid. Esiteks elektrooniline sensor või fosforiga plaadi (asemel film) asetatakse patsiendi suhu pildisuuruseks. Digitaalne pilt siis paigutada või skaneeritud arvutisse, kus see on saadaval vaatamiseks. Protseduur on palju kiirem kui töötlemise tavapäraste film.

Hambaarst saab salvestada ka digitaalsed pildid arvutisse ja võrrelda neid eelmise või tulevase pilte näha, kuidas oma hammaste tervise säilivad.

Ja kuna anduri ja fosfor plaadid on tundlikumad röntgenkiirtega kui film on kiirgusdoos oluliselt vähendada.

Digitaalne röntgen on palju kasutusalasid lisaks leida õõnsused. Samuti aitavad vaadata luu all hambaid, et teha kindlaks, kas luu toetuse tase on hea. Hambaarstid saab kasutada X-kiirte kontrollida paigutamine implantaat – titaan kruvi moodi seadet, mis on sisestatud lõualuusse et kunstlik hamba saab kinnitada.

Digitaalne röntgen aitab endodontists – hambaarstid, kes on spetsialiseerunud juurekanaliga – et näha, kas nad on põhjalikult puhastada kanal menetluse käigus.

Traditsiooniliselt hambaarstid kasutavad instrumendi nad kutsuvad “Explorer” leida õõnsused. See on vahend, nad tuhnima koos suus ajal revisjon. Kui see “pulgad” on hamba nad vaata lähemalt näha, kui nad leiavad lagunemine.

Paljud hambaarstid nüüd lülitumist dioodlaser, kõrgema-tech variant tuvastada ja eemaldada õõnsused. Laseriga saab kasutada, et teha kindlaks, kas on lagunemine hambale. Hambaarst saab valida vaadata hammas, milles võrreldakse järgmisel visiidil või teatab, et süvend eemaldada ja hammas täis.

Sa \ ‘ll leida nõuandeid ja nippe, samuti viimaseid uudiseid ja uuringuid Oral Health.

Sa oled praegu

Ainult 18,5% paljud inimesed maailmas kunagi hambaniiti. Sa ei kaota lihtne viis teha suur erinevus tervist suus. Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Floss eemaldab toidu hammaste vahele kogunema ja eemaldab film baktereid, mis moodustab seal enne selgub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Proovi hambaniidi ainult üks hammas, et alustada.

Sa oled üks 31% paljud inimesed maailmas, kes ei hambaniiti iga päev. Sa ei kaota lihtne viis teha suur erinevus tervist suus. Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Hambahari harjased üksi ei saa puhastada tõhusalt vahel kitsastes. Flossing eemaldab kuni 80% filmi et kõvastub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Sihi veel 3 päeva!

Sa oled üks 31% paljud inimesed maailmas, kes ei hambaniiti iga päev, kuid sa oled hästi oma viis teha positiivne mõju oma hambad ja igemed. Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Hambahari harjased üksi ei saa puhastada tõhusalt vahel kitsastes. Flossing eemaldab kuni 80% filmi et kõvastub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Sihi kõik 7 päeva!

Ainult 50,5% paljud inimesed maailmas hambaniiti iga päev ja hea, et teil on üks neist! Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Hambahari harjased üksi ei saa puhastada tõhusalt vahel kitsastes. Flossing eemaldab kuni 80% filmi et kõvastub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Õnnitleme oma hea suuõõne tervise harjumus!

Leiad nõuandeid ja nippe, samuti viimaseid uudiseid ja uuringuid Oral Health.

Allikad

Dental Association, terved inimesed 2010