Dental Care Seenioride

Suutervis Trends

Advancing vanuse paneb paljud pensionärid ohus mitmete suu terviseprobleeme, nagu

Email on õhuke andvad hammas. See karm kest on kõige raskem kude inimkehas. Emailiga hõlmab kroon, mis on osa hammas, mis on nähtav väljaspool igemed; Kuna emailiga on poolläbipaistvad, näed valgust läbi. Kuid peamine osa hamba dentiini, on osa, mis on vastutav oma hamba värvi – kas valged, valkjad, hall või kollakas; Vahel kohv, tee, koola, punane vein, mahlad ja sigaretid määrida emailiga teie …

Sa \ ‘ll leida nõuandeid ja nippe, samuti viimaseid uudiseid ja uuringuid Oral Health.

Sa oled praegu

Ainult 18,5% paljud inimesed maailmas kunagi hambaniiti. Sa ei kaota lihtne viis teha suur erinevus tervist suus. Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Floss eemaldab toidu hammaste vahele kogunema ja eemaldab film baktereid, mis moodustab seal enne selgub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Proovi hambaniidi ainult üks hammas, et alustada.

Sa oled üks 31% paljud inimesed maailmas, kes ei hambaniiti iga päev. Sa ei kaota lihtne viis teha suur erinevus tervist suus. Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Hambahari harjased üksi ei saa puhastada tõhusalt vahel kitsastes. Flossing eemaldab kuni 80% filmi et kõvastub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Sihi veel 3 päeva!

Sa oled üks 31% paljud inimesed maailmas, kes ei hambaniiti iga päev, kuid sa oled hästi oma viis teha positiivne mõju oma hambad ja igemed. Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Hambahari harjased üksi ei saa puhastada tõhusalt vahel kitsastes. Flossing eemaldab kuni 80% filmi et kõvastub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Sihi kõik 7 päeva!

Ainult 50,5% paljud inimesed maailmas hambaniiti iga päev ja hea, et teil on üks neist! Sõltumata sellest, kui hästi sa harja, tahvel ikka moodustab hammaste vahele ja mööda igemeid. Hambahari harjased üksi ei saa puhastada tõhusalt vahel kitsastes. Flossing eemaldab kuni 80% filmi et kõvastub naastule, mis võib põhjustada põletikulised igemed (gingiviit), õõnsused ja hammaste kaotust. Õnnitleme oma hea suuõõne tervise harjumus!

Leiad nõuandeid ja nippe, samuti viimaseid uudiseid ja uuringuid Oral Health.

Allikad

Dental Association, terved inimesed 2010

Tumenenud hambad. Tekitatud, mõningal määral muutused dentiini – luu-sarnane kude aluseks hambaemaili – ja eluaegne tarbivad plekk-põhjustades toidu ja jookide. Samuti põhjustatud hõrenemist välimine emailiga kiht, mis laseb tumedam yellower dentiinis näidata läbi; Suukuivus; Suukuivus on põhjustatud vähenenud sülje voolu, mis võib olla tingitud vähiravi mis kasutavad kiirguse pea ja kaela piirkonnas, samuti teatud haiguste nagu Sjögreni sündroom ja ravimite kõrvaltoimeid. Paljud ravimid võivad põhjustada suukuivust; Vähendatud maitse. Kuigi vanusega halvendab maitsemeele, haigused, ravimid, ja proteesid võivad kaasa aidata ka selle tundetuse; Root lagunemine. See on tingitud kokkupuutest hambajuure laguneda põhjustav happed. Hamba juured on paista nii igeme taandub hammas. Roots ei ole mingit emaili, et kaitsta neid ja on rohkem altid lagunema kui võra osa hammas; Igemehaigus. Põhjustatud tahvel ja raskendas toidu jäänud hambad, tubakatoodete kasutamise, halva liibuvad sillad ja proteesid, kehv toitumine ja teatud haiguste, nagu aneemia, vähk ja diabeet, see on sageli probleemiks eakatele; Hammaste kadu; Igemehaigused on peamine põhjus hamba kaotus; Ebaühtlane lõualuusse. See on põhjustatud hamba ja seejärel ei asenda hammast. See võimaldab ülejäänud hambad triivima ja vahetustega avatud keskkonda; Hambaproteeside põhjustatud stomatiit. Ill-istuvad proteesid, halb hammaste hügieeni või kogunemisest seen Candida albicans põhjustab see tingimus, mis on põletik koe aluseks protees; Rästas. Haigused või ravimitega, mis mõjutavad immuunsüsteemi võivad vallandada kinnikasvamist seene Candida albicans suus.