Arsti Support suurendab kaalulangus, Uuring näitab –

Robert Preidt

HealthDay Reporter

Reede 21 august, 2015 (HealthDay News) – Arstid mängida olulist rolli, aidates inimestel kaalust, uus uuring leiab.

Kaalulangus oli kahekordne keskmiselt ülekaalulistel patsientidel, kes tundsid nad olid kõige kasulikum arstid võrreldes nendega, kes tundis oma arstid olid vähem kasulik, ütlesid teadlased.

Uuringus osales 347 rasvunud inimesed, kes osalesid kaks aastat USA valitsuse rahastatud kliiniliste uuringute kaalulangus. Lõpus uuringu osalejad täitsid uuringuid, mis sisaldas küsimusi nende suhteid oma perearste.

Patsiendid, kes andsid oma arstid kõrgeima reitingud abivalmidus kohtuprotsessi ajal kaotanud keskmiselt 11 naela, võrreldes pisut üle 5 naela patsientidele, kes andsid oma arstid madalaim abivalmidus hinnangust.

Uurimus avaldati 21. august ajakirjas Patsiendi Haridus ja nõustamine.

Tulemusi võib viia arengut kaal kahjum programmid, mis annavad perearste suurt rolli, vastavalt Johns Hopkinsi ülikooli teadlased.

“See uuring toetab muid tõendeid, et pakkujad on väga oluline nende patsientide kehakaalu kaotus jõupingutusi,” ütles dr Wendy Bennett, dotsent meditsiin School of Medicine, ütles ülikooli pressiteates.

Ta märkis, et paljud kaalulangus programmid on kaubanduslikult perspektiivis ja patsientidel on sageli ühineda ilma oma arsti teadmisi.

“Sisaldavad arstid tulevikku programmide suhtes võivad tuua patsientide edukam kaalulangus,” Bennett ütles.

Ta lisas, see on ammu teada, et arsti ja patsiendi suhteid, mis hõlmavad empaatia, hea suhtlemine, koostöö ja usaldus parandada võimalusi, et patsiendid võtab ravimeid nagu ette nähtud, pidage arsti vastuvõtul ja on paremaid tulemusi.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …