aidata pakkuda inimestele valu

Paljud inimesed võitlevad pikaajalist valu. Aga aitab oma arsti ja haigla valu teenuseid saab vähendada valu, parandada oma sõltumatuse ja aitab teil toime üldiselt.

On kaks peamist tüüpi valu

Teil võib olla valus diagnoositud seisund, nagu artriit või diabeet närvivalu. Või siis võib olla valus seisund, mis arstiteaduses ei mõista täielikult, nagu pikaajaline seljavalu.

Sageli krooniline valu on haigus omaette, rikke tõttu või rikke keha valu süsteemi.

Arst abi oma valu?

Sõltumata põhjusest oma valu, siis on oluline, et arstid ja teised arstid teid ja teie valu tõsiselt. Seda sellepärast, et valu on keeruline, raske-to-treat probleem, ja vastus ei pruugi alati olla tugevamaks valuvaigisteid (valuvaigistid).

Vastavalt dr Alf Collins, konsultant valu juhtimise Musgrove Park Hospital, Taunton, kes omavad pikaajalist valu tuleb mõelda nii, nagu oleks valu seotud puue.

Ta nõustab küsib endalt järgmised küsimused: “Mis on valu saada takistuseks? Kuidas seada eesmärke tuleviku jaoks? Kuidas saab valuvaigisteid mind aidata saavutada oma eesmärke? Kuidas ma saan hakkama, iseseisvamaks ja hallata seda ise? Kuidas saab minu pere, hooldajate ja tervishoiutöötajate toetavad mind plaanid olla rohkem kontrolli oma elu?

Dr Collins ütleb: “Inimesed, kellel on pikaajaline valu on sageli mitmesuguseid probleeme. Emotsionaalne tagajärjed tulema mitte üksnes valu, kuid kuidas valu muudab seda, kuidas nad elavad oma elu ja võib-olla nii, nagu nad mõtlevad ise.”

On kaks peamist tüüpi valu.

Kui teil on lühiajalised (äge) valu, arst proovida teha diagnoosi ja ravida valu.

Kuidas haiglas valu kliinikud aitab

Kui teil on pikaajaline valu see võib olla ka tingitud diagnoositud haigusseisundi valus seisund, mis ei ole veel täielikult aru või ei haigust üldse. See ei tähenda, et sa ei pea valu, kuid see ei tähenda, et teistsugune lähenemisviis, et valu võib olla kasulik.

Kui teil on kerge kuni mõõdukas valu, näiteks tagajärjel artriit, võib arst teile rääkida valuvaigisteid ja teiste juhtimise viisid valu nagu

Kui teie valu on raskemad ning mõjutavad oma elukvaliteeti, kahjustab oma liikuvuse ja peatumine sind kodust lahkumata, siis võiks ilmselt kasu suunamine kohaliku valu kliinikus

Seal on umbes 300 valu kliinikud Suurbritannias. Enamik neist on haiglas ja meeskondade personali erinevate meditsiiniliste valdkondades, sealhulgas töötervishoiu terapeudid, psühholoogid, arstid, õed ja füsioterapeudid. Nad kõik töötavad koos, et aidata inimestel valu.

Äge valu, mida tuntakse ka lühiajalist valu, on valu, mis on hakanud viimasel ajal. Krooniline või pikaajalise valu, on valu, mis on kestnud kolm kuud või enam.

Valu kliinikutes erinevad, kuid tavaliselt pakuvad erinevaid ravimeid, mille eesmärgiks on leevendada pikaajalise valu, nagu valuvaigistav ravimid; süsti; hüpnoteraapia ja nõelravi.

Valu juhtimise programmid

Sa pead olema nimetatud valu kliinikus arst või haigla konsultant.

Valu juhtimise programmid on seeria seansse, gruppidele 6-8 inimest, mille eesmärgiks on õpetada, kuidas elada koos oma valu. Selle asemel, et ravida oma valu, sa õpid sellega toime tulla ja näitavad uuringud, võib eeldada, et nautida paremat elukvaliteeti, une ja liikuvuse pärast.

Mõned haiglas valu kliinikud pakkuda valu juhtimise programmid, mõned toimuvad arst operatsiooni.; Nagu valu kliinikud, siis on vaja pöördumine liituda valu juhtimise programm arsti või haigla spetsialist.

23/06 /

23/06 /

Tervis tingimused, mis võib olla piin, sealhulgas vöötohatis, külmutatud õla, klastri peavalu ja podagra

Näpunäiteid, et hoida selg terve ja vältida seljavalu, sh harjutusi ja nõuandeid hea poos

Mida teha erinevaid valu, sh liigesevalu, seljavalu ja migreeni, pluss kuidas juhtida pikaajalise valu

Valige teenus

Äge valu, mida tuntakse ka lühiajalist valu, on valu, mis on hakanud viimasel ajal. Krooniline või pikaajalise valu, on valu, mis on kestnud kolm kuud või enam.

õlavalu

20 kurikuulsalt valus tervisliku seisundi

Minnes kohta eneseabi muidugi nagu Eksperdid Patsiendid programmi (kuue nädala jooksul, et inimesed, kellel on pikaajaline seisund) .; Käivad väljakutse Artriit muidugi juhivad Artriit hooldus., Võttes mitmeid sessioone nõuandja või kliiniline psühholoog.

Vaata peale selg

Elu valu

Kommentaar kohta teenus