Abi tööle või tööd leida, kui olete puudega

Pole paremat aega planeerida oma hoolekande tuleviku üle kohe. Uuri kõik, kuidas korraldada ja rahastada hoolt, et peate päev

Motoneuroni haiguse Julie lugu

Tea oma õigusi

Valitsuse toetus puuetega töö

Rahaline toetus puudega töötajate

Kuidas tööandjad saavad aidata puudega töötajate

Mõnikord tuleb murda aeg-ajalt, et hoolitseda oma tervise ja heaolu. Teie hooldaja hinnangul aitab teil saada üks

On tööealiste puuetega Suurbritannias ligi pooled töötavad – kuid see arv peaks olema suurem. Õige toetust, palju võiks liituma oma ridadesse.

Kui Teil on puue, siis võib olla mures, et ta piirab oma tööalaseid väljavaateid või et sa ei suuda leida tööd.

Informatsioon hooldajaid töökohal

Aga seal on palju juhendamist, tuge ja koolitust, mis aitavad teil tööle. Valitsuse toetusel kavad võivad aidata, kuid teadlikkuse tõstmise algatusi vaidlustavad stereotüübid puuetega inimestele tagada, et kõigil on võrdsed võimalused töötab.

Heategevuslik Leonard Cheshire Puude jookseb internatuuri skeemi nimetatakse Change100, mis ühendab UK top tööandjad ja andekas puudega õpilastele.

Vaata videoid ja lugeda elulugusid kolme Change100 eeskujud, kes on saanud kava.

Uuri lähemalt, kuidas Leonard Cheshire Puude toetab puudega inimesi, kes otsivad tööd.

Mis iganes on Sinu füüsilise või vaimse puude, teil on õigus võrdsus, õiglus, austus ja mõistmine oma töökohal.

Töötajatele ja tööotsijatele puuetega seadusega kaitstud diskrimineerimise all võrdõiguslikkuse seaduse 2010. Sa seaduslik õigus õiglasele kohtlemisele, kui tegemist on töölevõtmise, edutamise ja palga. See tähendab ka, et tööandjad peavad oma töökohtadel kättesaadavad teile.

Seotud artiklid

See on nüüd tunnistanud, et töö on tervisele kasulik. Valitsus on lubanud, et aidata tööandjatel ja meditsiiniasutused töötavad koos, et saan puuetega inimeste töö. GOV.UK kirjeldab koduabiline töö otsimisel, kui sa oled puudega, mis sisaldab nõuandeid otsib tööd, töö skeemid, toetust, kui oled töö ja töökohaga seotud õigused.

Teie kohalik tööbörs võib korraldada intervjuu puude tööhõive nõustaja, kes on spetsiaalselt koolitatud, et aidata puuetega inimestel leida sobivat tööd. Et leida oma lähima keskuse vt GOV.UK: Kontakt Jobcentre Plus.

GOV.UK on ka üksikasjad “kaks puugid” süsteemi puuetega inimestele. Tööandjad, kes võtab vastu selle algatuse võtta vastu positiivse lähenemise puude ja pakkuda intervjuud kõigi puuetega taotlejatele, kes vastavad minimaalsed tööd kriteeriumitele. Vaadake ka kaks puugid sümbol veebisaitide ja työhakemuskaavakkeita.

On kaks valitsuse kava, mis aitab leida sobiva töö: juurdepääs töö ja valik.

Juurdepääs töö on skeem, mis annab raha kulude katteks seadmete või toetust töötajatele, mis aitab võimaldab teil töötada. Saad teada saamiseks lugeda teavet GOV.UK juurdepääsu kohta töö.

Välised lingid

Töö valik on süsteem, mis aitab puuetega inimestele, kes ei saa aidanud muu töö skeemid. See võib anda teile ja teie tööandja toel. Tutvu GOV.UK: tööst valik.

Kui sa oled haige või puudega, siis võib olla võimalik rakendada tööhõive ja tugi abiraha (ESA) valitsuse, mis pakub sulle

Teil on võimalik taotleda ESA kui sa töötajate, füüsilisest isikust ettevõtja või töötu.

Sa võid olla üle ESA kui olete väitnud teisi eeliseid, nagu sissetulekute tagamise või töövõimetushüvitise.

Kui palju ESA saad sõltub

Uuri rohkem GOV.UK kui palju ESA saad.

Universal Credit annab uus ühtne süsteem elatusvahendeid toetust tööealised, kes on või töötu. Toetus eluasemega seotud kulud, laste, lastehoiu kulud, hooldajate, esitajad koos tervisliku seisundi ja puudega integreeritud uue kasuks. See tähendab, et rohkem toetust on suunatud inimestele, raskema puudega.

Kuidas hoida fit puuetega

See saavutatakse kaks elementi: piiratud võimalused Töö element ja rohkem raske puudega esitajad on piiratud võimalused töö ja tööga seotud tegevus element. Õigus need elemendid põhineb tulemus töövõime hindamine, viies olemasolevate korra ESA.

LCWRA element on kõrgem kui ESA samaväärne tunnustada täiendavaid vajadusi raske puudega esitajad.

Lisaks puuetega inimesed saavad suurema töö toetused teenitud tulu. Valitsus loodab, et see aitab, et julgustada inimesi praegu tööta astuma esimesi samme tööhõive suurendamise teel huvi seda isegi väike hulk tööd.

Sa pead minema töövõime hindamine, kui teie ESA nõue hinnati. See on näha, millisel määral oma haiguse või puude mõjutab teie töövõime.

Siis saad panna ühte kahte rühma, kui sul on õigus ESA

Tööandjad saavad teavet ka GOV.UK värbamise kohta puuetega inimestele ja aidata puudega töötajate töösuhet.; Kui sa oled puudega või on saanud samas tööd, tööandja peaks aitama teil jääda oma tööd. Muutused, et teie tööandja peaks arvestama – konsulteerides olete – hulka

Tegemist võib olla tuge oma tööandja teha need kohandused läbi Access tööle.

Näete näiteid, kuidas tööandjad aitasid erinevad töötajad jääda tööle GOV.UK.

Kiusamine tööl

Dave Parr on projekt töötaja Puude Meistrite kell töödes, TUC tagatud organisatsiooni. Ta ütleb, et stereotüübid puuetega inimeste suurimaks takistuseks vahel teid ja tööd saada.

“Nii, et lõpetage see on harida inimesi sisukas puude teadlikkuse suurendamise koolitus,” ütleb ta.

Töö leidmine pärast hooliv

Sa võid õppida rohkem värbamisprotsessi puuetega inimeste tööandja seisukohast ning ennetada diskrimineerimist GOV.UK. Ametiühingud võib samuti toetada.

Pani ütleb: “Viie aasta jooksul, vaeguste Meistrite tööl on tööle rohkem kui 600 esindajat, kes meister puuetega inimeste õiguste eest töökohal.

Nad on teinud tohutu vahe töötab paljude inimeste elu ja tõstis puude ametiühingu küsimus.

Kui oled hooldaja, kes töötab ka või on mõelnud tööle naasmisel, loe meie lehekülge tööalaste õiguste hooldajate ja hooldajate tööle naasmist.

15/01 /

tööstress

15/01 /

Kuidas teha kindlaks, kas sul kiusatakse tööl, kuidas peatada, ja saada toetust

Kui te soovite alustada või tööle naasta, seal on palju asju arutada ja palju skeeme, mis aitab teil kui hooldaja

Lugege mõju tööstressi, mis seda põhjustab, ja mida saate teha, et hallata seda