A-hepatiidi vaktsiin (intramuskulaarselt) kirjeldus ja kaubamärgid

A-hepatiidi vaktsiini kasutatakse nakkuse vältimiseks põhjustab hepatiit A viiruse (HAV). Vaktsiini toimel keha tootma kaitse (antikehad) haiguse vastu.

Hepatiit A on tõsine maksahaigus, mis võib põhjustada surma. Seda põhjustab A-hepatiidi viirusega (HAV), ja levib kõige sagedamini läbi nakatunud toidu või veega. A-hepatiit võib levida lähedane inimene-inimesele kontaktis nakatunud isikute (näiteks isikute vahel, kes elavad samas leibkonnas). Kuigi mõned nakatunuid ei näi olevat haige, nad on veel võimalik levitada viirust teistele.

A-hepatiit on vähem levinud USA-s ja teistes maailma piirkondades, mis on kõrgem kanalisatsiooni ja hea vesi ja kanalisatsioon (jäätmete) süsteemid. Siiski on oluline tervishoiuprobleem maailma osades, et ei ole selliseid süsteeme. Kui olete reisil teatud riikides või kaugjuhtimispuldi (out-of-the-way) aladel, A-hepatiidi vaktsiin aitab teid kaitsta A-hepatiidi raviks.

On soovitatav, et täiskasvanute ja laste vanusest 12 kuud ja vanemad ennast vaktsineerida A-hepatiidi vaktsiin, kui nad reisivad järgmisi maailma

Sõidu; Solution; Süstitavad

Immuniseerimine A-hepatiidi haigus on soovitatav ka täiskasvanutele ja lastele 12 kuud ja vanemad, kes elavad piirkondades, kus on kõrge määr A-hepatiidi haigus või kellel võib olla suurem risk nakatuda A-hepatiidi viirus. Need isikud hulka

See vaktsiin on anda ainult või järelevalve all arst.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid