A-hepatiidi vaktsiin (intramuskulaarselt) kirjeldus ja kaubamärgid

A-hepatiidi vaktsiini kasutatakse nakkuse vältimiseks põhjustab hepatiit A viiruse (HAV). Vaktsiini toimel keha tootma kaitse (antikehad) haiguse vastu.

Hepatiit A on tõsine maksahaigus, mis võib põhjustada surma. Seda põhjustab A-hepatiidi viirusega (HAV), ja levib kõige sagedamini läbi nakatunud toidu või veega. A-hepatiit võib levida lähedane inimene-inimesele kontaktis nakatunud isikute (näiteks isikute vahel, kes elavad samas leibkonnas). Kuigi mõned nakatunuid ei näi olevat haige, nad on veel võimalik levitada viirust teistele.

A-hepatiit on vähem levinud USA-s ja teistes maailma piirkondades, mis on kõrgem kanalisatsiooni ja hea vesi ja kanalisatsioon (jäätmete) süsteemid. Siiski on oluline tervishoiuprobleem maailma osades, et ei ole selliseid süsteeme. Kui olete reisil teatud riikides või kaugjuhtimispuldi (out-of-the-way) aladel, A-hepatiidi vaktsiin aitab teid kaitsta A-hepatiidi raviks.

On soovitatav, et täiskasvanute ja laste vanusest 12 kuud ja vanemad ennast vaktsineerida A-hepatiidi vaktsiin, kui nad reisivad järgmisi maailma

Immuniseerimine A-hepatiidi haigus on soovitatav ka täiskasvanutele ja lastele 12 kuud ja vanemad, kes elavad piirkondades, kus on kõrge määr A-hepatiidi haigus või kellel võib olla suurem risk nakatuda A-hepatiidi viirus. Need isikud hulka

See vaktsiin on anda ainult või järelevalve all arst.

Sõidu; Solution; Süstitavad

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Allergia

Otsustades kasutada vaktsiini, riskide võtmise vaktsiin tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Selle vaktsiini järgmine tuleks kaaluda

pediaatriline

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

vanurite

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga A-hepatiidi vaktsiini lastel. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel alla 12 kuu vanused.

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga A-hepatiidi vaktsiini eakatel.

Muud koostoimed

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Teisi terviseprobleeme

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle vaktsiini kasutamine. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab teile või teie lapsele seda vaktsiini. See Vaktsiini manustatakse tulistas ühte lihaseid.

See vaktsiin manustatakse tavaliselt 2 annust. Pärast esimest annust on Havrix® revaktsineerimisannus antakse igal vahemikus 6 kuni 12 kuud hiljem, kui Vaqta® revaktsineerimisannus antakse igal 6 kuni 18 kuud hiljem, kui arst ei ole teisiti.

On väga oluline, et teie või teie laps tagasi oma arsti kabinetti õigel ajal teist annust. Kindlasti teavitada oma arsti kõikidest soovimatuid tagajärgi, mis tekivad pärast teie või teie lapse vaktsineerimist.

See vaktsiin võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on lööve, sügelus, keele ja kõri, või hingamisraskused pärast saad süsti.

Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on allergia lateksi. Nõelakatet ja kummikolvi eeltäidetud süstla külge sisaldavad kuiva naturaalset lateksit kummi, mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone inimestel lateks allergia.

See vaktsiin ei pruugi sind kaitsta A-hepatiidi infektsioon, kui te juba nakatunud viirusega ajal saate lastud.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.